3D rytý Jade Glass Memento Award za suvenýry

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína křišťálové sklo memento trofeje výrobce a dodavatele s profesionální továrny. Vítejte na nákup velkoobchodní prázdné křišťálové sklo memento trofeje, prázdné křišťálové sklo memento ocenění produktů od nás. Název položky: 3D rytina ...

Podrobnosti o produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína křišťálové sklo memento trofeje výrobce a dodavatele s profesionální továrny. Vítejte na nákup velkoobchodní prázdné křišťálové sklo memento trofeje, prázdné křišťálové sklo memento ocenění produktů od nás.

Název položky: Cena 3D gravírovaného jádrového skla pro suvenýry

Klíčová slova: Ocenění skleněných mement

Číslo položky: SCT-039

Značka: zářící krystal

Materiál: Jadeové sklo

Typ produktu: cena za krystalovou trofej

Velikost (mm): 50x120x150mm (mohou být různé)

Použití: 2D / 3D rytina, pískování, barevný tisk jako dárek pro udělení krystalů

Balení: Prezentační dárková krabička

MOQ: Žádný požadavek

Naše zakázkové prázdné křišťálové sklo Memento Trophy Award je řezáno dle vašeho požadavku a ručně leštěné našimi kvalifikovanými pracovníky, aby dosáhlo zářivého lesku. Kvalita a vysoká transparentnost naší trofeje s prázdným křišťálovým sklem nám představí úžasný svět dvourozměrného a trojrozměrného laserového gravírování. Nezáleží na tom, co je příležitost, naše křišťálové sklo memento uděluje trofej s 2D / 3D podložkou rytina ji navždy připomene.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína Glass Trophy Award výrobce a dodavatel s profesionální továrny. Vítejte na velkoobchodním 3d vyzdobeném jade glass memento cenu za suvenýry produkty od nás.

Dotaz