Personalizovaná cena za sklo skla s černou základnou

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína k9 prázdné křišťálové sklo křivky trofej ocenění výrobce a dodavatel s profesionální továrny. Vítejte na nákup velkoobchod k9 křišťálové sklo křivky trofej ocenění produkty od nás. Název položky: přizpůsobené ocenění skleněných křivek s ...

Podrobnosti o produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína k9 prázdné křišťálové sklo křivky trofej ocenění výrobce a dodavatel s profesionální továrny. Vítejte na nákup velkoobchod k9 křišťálové sklo křivky trofej ocenění produkty od nás.

Název položky: osobní cena skleněných křivek s černou základnou

Klíčová slova: award for curve glass

Číslo položky: SCT-041

Značka: zářící krystal

Materiál: špičkový optický k9 krystal

Typ produktu: cena za krystalovou trofej

Velikost (mm): 50x100x180mm (mohou být různé)

Použití: 2D / 3D rytina, pískování, barevný tisk jako dárek pro udělení krystalů

Balení: Prezentační dárková krabička

MOQ: Žádný požadavek

Náš k9 křišťálový skleněný křišťálový zakřivený trofej je řezán podle vašeho požadavku a ručně leštěný našimi kvalifikovanými pracovníky, aby dosáhl zářivého lesku. Kvalita a vysoká transparentnost našeho oceněného křišťálového skla zakřivené trofeje vám představí úžasný svět dvourozměrného a trojrozměrného laserového gravírování. Nezáleží na tom, co se nám stalo, naše k9 křišťálové sklo zakřivené trofeje s 2D / 3D sub- povrchové rytiny jej budou navždy pamatovat.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína Glass Trophy Award výrobce a dodavatel s profesionální továrny. Vítejte na velkoobchodním zákaznickém ocenění skleněných křivek s černými základními produkty od nás.

Dotaz