K9 Crystal Memento Award

Yiwu zářící Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína prázdné krystal memento trofeje výrobce a dodavatele s profesionální továrny. Vítejte na nákup velkoobchodní prázdné křišťálové memento trofej, prázdné krystaly memento ocenění produktů od nás. Název položky: modrý šestiúhelník k9 krystalový memento ...

Podrobnosti o produktu

Yiwu zářící Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína prázdné krystal memento trofeje výrobce a dodavatele s profesionální továrny. Vítejte na nákup velkoobchodní prázdné křišťálové memento trofej, prázdné krystaly memento ocenění produktů od nás.

Název výrobku: cena za modré šestihranné křišťálové memento k9 s 3D grafikou suvenýrů

Klíčová slova: krystal memento award

Číslo výrobku: SCT-038

Značka: zářící krystal

Materiál: špičkový optický k9 krystal

Typ produktu: cena za krystalovou trofej

Velikost (mm): 60x60x150mm (mohou být různé)

Použití: 2D / 3D rytina, pískování, barevný tisk jako dárek pro udělení krystalů

Balení: Prezentační dárková krabička

MOQ: Žádný požadavek

Náš vlastní prázdný křišťálový memento trofej je řezán podle vašeho požadavku a ručně leštěný našimi kvalifikovanými pracovníky, aby dosáhl zářivého lesku. Kvalita a vysoká transparentnost naší trofeje s prázdným křišťálovým memento vám představí úžasný svět dvourozměrného a trojrozměrného laserového gravírování. Nezáleží na tom, jakou příležitost získáme trofej s prázdnou křišťálovou mementou s 2D / 3D podtlakovou rytinou memorialize to navždy.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína Crystal Trophy Award výrobce a dodavatel s profesionální továrny. Vítejte na stránkách velkoobchodních k9 křišťálových memento produktů od nás.

Dotaz