Křišťálová medaile

Yiwu zářící Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína křišťálové medaile výrobce a dodavatele s profesionální továrny. Vítejte na velkoobchodní křišťálové medaile, výrobky ze skleněných medailí od nás. Název položky: malá křišťálová medaile s logy barevného tisku Klíčová slova: křišťálová medaile Číslo položky: SCT-003 ...

Podrobnosti o produktu

Yiwu zářící Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína křišťálové medaile výrobce a dodavatele s profesionální továrny. Vítejte na velkoobchodní křišťálové medaile, výrobky ze skleněných medailí od nás.

Název položky: malá křišťálová medaile s logotypy barevného tisku

Klíčová slova: krystalová medaile

Číslo položky: SCT-003

Značka: zářící krystal

Materiál: optické k9 křišťálové sklo

Typ výrobku: kulatá krystalová medaile

Velikost (mm): 80x80x8 (mohou být různé)

Použití: pískování a plnění barev jako krystalový sportovní dárek

Balení: Prezentační dárková krabička

MOQ: Žádný požadavek

Naše malá křišťálová medaile je řezána podle vědeckých rozměrů a ručně leštěná našimi zkušenými řemeslníky, aby dosáhla zářivého lesku. Pak pískováním logo a vyplňováním barvy v něm. Objevte eleganci a jedinečnost tohoto nádherného daru. Bez ohledu na to, jakou příležitost, naše laserové krystaly ji budou navždy vzpomínat.

201706040949306477754.jpg

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína Crystal Glass medaile výrobce a dodavatele s profesionální továrny. Vítejte na našich velkoobchodních produktech z křišťálových medailí.

Dotaz