Unikátní design K9 Crystal Curvy Award s kulatou zelenou základnou

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína k9 krystal křivka trofej ocenění výrobce a dodavatele s profesionální továrny. Vítejte v nákupu velkoobchodu9 křišťálové křivky trofej ocenění produkty od nás. Název položky: jedinečný design k9 křišťálové křivky s kulatým zeleným podstavcem ...

Podrobnosti o produktu
Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína k9 krystal křivka trofej ocenění výrobce a dodavatele s profesionální továrny. Vítejte v nákupu velkoobchodu9 křišťálové křivky trofej ocenění produkty od nás.

Název produktu: jedinečný design k9 křišťálové křivky ocenění s kulatou zelenou základnou

Klíčová slova: cena křišťálové křivky

Číslo položky: SCT-040

Značka: zářící krystal

Materiál: špičkový optický k9 krystal

Typ produktu: cena za krystalovou trofej

Velikost (mm): 60x60x200mm (mohou být různé)

Použití: 2D / 3D rytina, pískování, barevný tisk jako dárek pro udělení krystalů

Balení: Prezentační dárková krabička

MOQ: Žádný požadavek

Náš vlastní k9 křišťálový zakřivený trofej je řezán podle vašeho požadavku a ručně leštěný našimi kvalifikovanými pracovníky, aby dosáhl zářivého lesku. Kvalita a vysoká transparentnost našeho prázdného ocenění trofeje křišťálové křivky k9 vás představí úžasnému světu dvourozměrného a trojrozměrného laserového gravírování. Nezáleží na tom, co je příležitost, naše k9 křišťálově zakřivené trofejové ocenění s 2D / 3D podtlakovou rytinou bude ji navždy připomínat.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína Crystal Trophy Award výrobce a dodavatel s profesionální továrny. Vítejte u velkoobchodního jedinečného designu k9 křišťálově zakřiveného ocenění s kulatými zelenými základními produkty od nás.

Dotaz