3D laserové gravírování krychle ve tvaru křišťálové náboženské ceny

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína k9 křišťálové sklo náboženské trofej ocenění výrobce a dodavatel s profesionální továrny. Vítejte na nákup velkoobchod K9 křišťálové sklo náboženské trofej ocenění produkty od nás. Název položky: 3D laserová rytina krychle ve tvaru krychle ...

Podrobnosti o produktu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína k9 křišťálové sklo náboženské trofej ocenění výrobce a dodavatel s profesionální továrny. Vítejte na nákup velkoobchod K9 křišťálové sklo náboženské trofej ocenění produkty od nás.

Název položky: 3D laserové gravírování krychlovou náboženskou cenou


Klíčová slova: krystalová náboženská cena

Číslo výrobku: SCT-057

Značka: zářící krystal

Materiál: optický k9 krystal

Typ produktu: cena za krystalovou trofej

Velikost (mm): 80x30x150mm (mohou být různé)

Použití: 2D / 3D rytina, pískování, barevný tisk jako dárek pro udělení krystalů

Balení: Prezentační dárková krabička

MOQ: Žádný požadavek

Naše zakázkové k9 křišťálové sklo náboženské trofeje je řezán podle vašeho požadavku a ručně leštěný našimi kvalifikovanými pracovníky, aby dosáhli zářivého lesku. Kvalita a vysoká transparentnost našeho ocenění z křišťálového skla k9 vám představí úžasný svět dvourozměrného a trojrozměrného laserového gravírování. Nezáleží na tom, co je příležitost, naše k9 křišťálové sklo náboženské trofeje s 2D / 3D substrátem rytina ji navždy připomene.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je nejlepší Čína Crystal Trophy Award výrobce a dodavatel s profesionální továrny. Vítejte na velkoobchodní 3D laserové rytiny krychlový krystal náboženské ceny výrobků od nás.

Dotaz